makijaż permanentny, makijaż permanentny nowy sącz, studio kosmetyczne, kosmetyczka nowy sącz, laminacja rzęs, rzęsy nowy sącz, szkolenia pmu, pmu nowy sącz, mezoterapia, zabiegi kosmetyczne, kosmetologia nowy sącz, Bliss studio, masaż kobido nowy sącz, zabiegi na twarz, mały tatuaż nowy sącz, kobiece tatuaże, mały tatuaż, kobiece tatuaże nowy sącz
Zabiegi na twarz

Skóra ludzka jest tak różnorodna, że ciężko jednoznacznie określić jej cechy, a co dopiero dobrać odpowiedni zabieg i pielęgnacje.

I po to jesteśmy MY. Nie musisz znać się na wszystkim, nie musisz sama wybierać odpowiedniego dla siebie zabiegu.

Zawsze zapraszamy na konsultacje dotyczącą kuracji. Na konsultacji identyfikujemy problemy, proponujemy kilka możliwości ich rozwiązania, ale Ty sama decydujesz co chcesz zrobić. Nie narzucamy nic na siłę. Doradzamy, opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w pracy ze skórą.

Z Naszej strony zapewniamy Cię, że zaopiekujemy się Tobą najlepiej jak umiemy.

Sprzęt, kosmetyki, techniki i sposoby na poprawę jakości skóry mamy z najwyżej półki.

- Oczyszczanie Wodorowe,
- Mezoterapia igłowa i bezigłowa,
- Stymulatory tkankowe,
- Peelingi chemiczne i peelingi medyczne,
- Wypełniacze – kwas hialuronowy,
- Mikrodermabrazja,
- Infuzja tlenowa,
- Żelazko przeciwzmarszczkowe,
- Zabiegi anti-aging,
- Zabiegi rozświetlające,
- Dermapen,
- Masaż kobido.

Jest tego sporo, ale pamiętaj, że doradzimy! Nie musisz Sama wczytywać się w specyfikę zabiegu. Wyjaśnimy wszystko u Nas w gabinetach.

Przed zabiegiem dostajesz listę przeciwskazań do zabiegu. Po jej wypełnieniu zweryfikujemy czy zabieg będzie dla Ciebie bezpieczny. Każdy zabieg wygląda inaczej, pracujemy na różnych kosmetykach, różnymi technikami, które mają różne przeciwskazania do ich wykonania.

Oprócz zabiegów w gabinetach, ustawimy Ci pielęgnacje do domu. Dobierzemy odpowiednie kosmetyki, które w większości mamy w sprzedaży, odpowiednie sposoby pielęgnacji i suplementacji skóry i ciała. Pamiętajmy, że większość problemów skórnych jest bardziej skomplikowana i na efekty musimy współpracować. Ty w domu, My w gabinetach.

Zadzwoń do Nas – 502 089 829 (Katarzyna) / 691 155 323 (Agnieszka), lub napisz wiadomość prywatną na naszym Facebooku lub Instagramie.

Płatności przyjmujemy na kilka sposobów. Płatność gotówką na miejscu, płatność przelewem przed zabiegiem, BLIK po zabiegu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bliss Studio - Wykonanie enesart.pl