Regulamin Rezerwacji Terminu Wizyty w Studio Kosmetyki Profesjonalnej i Makijażu Permanentnego Katarzyna Kołbon

makijaż permanentny, makijaż permanentny nowy sącz, studio kosmetyczne, kosmetyczka nowy sącz, laminacja rzęs, rzęsy nowy sącz, szkolenia pmu, pmu nowy sącz, mezoterapia, zabiegi kosmetyczne, kosmetologia nowy sącz, Bliss studio, masaż kobido nowy sącz, zabiegi na twarz, mały tatuaż nowy sącz, kobiece tatuaże, mały tatuaż, kobiece tatuaże nowy sącz
  1. Rezerwacja wizyty jest możliwa przez kontakt telefoniczny pod numerem 502 089 829, wiadomość prywatną na FB Bliss Studio Kosmetyki Profesjonalnej / Instagramie @bliss_studio14 / Instagramie @katarzyna.kolbon_pmu / wiadomość na mail kontakt@bliss-studio.pl
  2. Termin i godzina wizyty jest ustalamy wspólnie.
  3. Przy rezerwacji terminu wizyty wymagamy wpłaty zadatku w wysokości 200pln*
  4. Zadatek należy wpłacić za pomocą przelewu na numer konta 13 1050 1722 1000 0091 4262 5293 lub BLIKiem na numer telefonu 502 089 829.
  5. Istnieje możliwość przeniesienia wizyty na inny termin. Klient zobowiązany jest do kontaktu z Nami w tej sprawie najpóźniej do 48 godzin przed pierwotnym terminem.
  6. Istnieje możliwość odwołania wizyty. Klient zobowiązany jest do kontaktu z Nami w tej sprawie najpóźniej do 48 godzin przed pierwotnym terminem.
  7. W przypadku niepoinformowania Nas o odwołaniu lub chęci zmiany terminu wizyty, zadatek przepada.
  8. Najpóźniej dzień przed ustalonym terminem przypominamy o wizycie z prośbą o jej potwierdzenie.
  9. W przypadku potwierdzenia przez klienta wizyty i nie stawienia się na niej, nanosimy odpowiednią adnotacje w karcie pacjenta, co skutkuje podwojeniem kwoty zadatku przed rezerwacją kolejnego terminu.
*Kwota zadatku jest inna w przypadku zabiegów makijażu permanentnego i zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym – ustalana indywidualne.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bliss Studio - Wykonanie enesart.pl