makijaż permanentny, makijaż permanentny nowy sącz, studio kosmetyczne, kosmetyczka nowy sącz, laminacja rzęs, rzęsy nowy sącz, szkolenia pmu, pmu nowy sącz, mezoterapia, zabiegi kosmetyczne, kosmetologia nowy sącz, Bliss studio, masaż kobido nowy sącz, zabiegi na twarz, mały tatuaż nowy sącz, kobiece tatuaże, mały tatuaż, kobiece tatuaże nowy sącz
Small tattoo

Tatuaże to forma wyrażenia siebie

Nie każdy musi coś znaczyć, ale fajnie jest jak każdy wygląda ładnie.

Pamiętaj! Zostanie on z Tobą na całe życie, więc wybierając artystę przyjrzyj się tatuażom w jego wykonaniu, studiu w którym pracuje i warunkom higienicznym.

Krępujesz się iść do studia tatuażu?

Wiemy, że wiele z Was chciałoby mieć jakiś mały (albo i większy) wzór na ciele.

Wygląda to ślicznie i powoduje, że chcesz się nim chwalić. Ale krępujesz się iść do klasycznego studia tatuażu, wyobrażasz sobie siedzących tam artystów, ich klimat, wszystkie wielkie i piękne prace, a Ty przychodzisz z "małą pandą" albo z "małym kwiatuszkiem".

Dlatego zapraszamy do Nas! Jest miło i przytulnie. Umów się już dziś. Kasia zajmie się Tobą najlepiej jak potrafi. Zobaczysz, że to nic strasznego i po pierwszym tatuażu będziesz już planować kolejny.

Przed rozpoczęciem pracy, zrobimy wywiad związany z przeciwskazaniami. Istotne jest to, żeby wywiad był rzetelny i szczery z Twojej strony. Każdy zatajony problem, może skutkować złym przyjęciem pigmentu w skórze i problemami z gojeniem się tatuażu.

Po pracy zostajesz poinformowana jak należy dbać o tatuaż. Dostaniesz od Nas tzw, drugą skórę zabezpieczającą świeży tatuaż przed zabrudzeniem. Później już tylko Twoja praca, żeby tatuaż ładnie i bezproblemowo się goił.

Zadzwoń do Mnie – 502 089 829 Katarzyna, albo napisz na IG.

Płatności przyjmujemy na kilka sposobów. Płatność gotówką na miejscu, płatność przelewem przed zabiegiem, BLIK po zabiegu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bliss Studio - Wykonanie enesart.pl