makijaż permanentny, makijaż permanentny nowy sącz, studio kosmetyczne, kosmetyczka nowy sącz, laminacja rzęs, rzęsy nowy sącz, szkolenia pmu, pmu nowy sącz, mezoterapia, zabiegi kosmetyczne, kosmetologia nowy sącz, Bliss studio, masaż kobido nowy sącz, zabiegi na twarz, mały tatuaż nowy sącz, kobiece tatuaże, mały tatuaż, kobiece tatuaże nowy sącz
O makijażu permanentnym

Tu nie ma schematów, każda z Was jest inna, każda potrzebuje indywidualnego podejścia.

Makijaż permanentny w ostatnich latach stał się bardzo popularny. Upraszcza życie, poprawia niedoskonałości, powoduje że czujesz się piękna.

Pamiętaj tylko, że jest to bardzo duża ingerencja w Twój wygląd, więc wybierając artystę, zrób to świadomie. Przeglądnij zdjęcia, zobacz w jakich warunkach pracuje, poproś o zdjęcia wygojeń. Nie kieruj się tylko ceną i popularnością w social mediach – to są czynniki względne.

Kilkunastoletnie doświadczenie

Po tych wszystkich latach pracy wiemy, że do każdego musimy podejść indywidualnie. Każda skóra inaczej się zachowuje i inaczej się goi. Dobieramy parametry i techniki pracy tak, żeby wykluczyć problemy związane z pielęgnacją po zabiegu i tym samym zminimalizować dyskomfort i ból.

Katarzyna jest jednym z najlepszych specjalistów od makijażu permanentnego w Polsce. Przepracowała wiele technik pigmentacji ust, kresek czy brwi. Wypracowała swoją autorską metodę. Za każdym razem dobiera kształt brwi, kolor ust, wielkość kresek do Ciebie. Zawsze robi rysunek wstępny przed zabiegiem, żebyś wiedziała jaki będzie finalny efekt. Zazwyczaj pierwszy rysunek jest już tym ostatnim, ale zawsze możesz nanieść swoje poprawki. I co najważniejsze! Po zabiegu nie zostajesz pozostawiona samej sobie! Zawsze masz wsparcie w przypadku problemów z gojeniem się skóry!

Jeśli masz stary, popsuty, lub po prostu jesteś nie zadowolona ze swojego makijażu permanentnego – też zapraszamy. Mamy urządzenie i kilka dodatkowych technik, żeby CI pomóc rozjaśnić to co się da i ewentualnie poprawić i zakryć błędy przeszłości, tak żebyś była zadowolona.

Przed zabiegiem dostajesz listę przeciwskazań do zabiegu. Po jej wypełnieniu zweryfikujemy czy zabieg będzie dla Ciebie bezpieczny. Jednym z najważniejszych przeciwskazań to ciąża, aktywna opryszczka, przyjmowanie antybiotyków...

Po zabiegu dostajesz od Nas na piśmie informacje dotyczące pielęgnacji. Teraz zaczyna się Twoja praca, żebyś była zadowolona z efektów. Bardzo prosimy o stosowanie się do zaleceń.

Zadzwoń bezpośrednio do Katarzyny – 502 089 829, lub napisz na Instagramie lub Messengerze...

Płatności przyjmujemy na kilka sposobów. Płatność gotówką na miejscu, płatność przelewem przed zabiegiem, BLIK po zabiegu. Dodatkowo wymagamy wpłaty zadatku. Wysokość zadatku jest ustalana indywidualnie.

Jesteś zainteresowana? Masz wątpliwość? Zerknij na moje prace, na pewno pomoże CI to podjąć decyzję.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bliss Studio - Wykonanie enesart.pl