makijaż permanentny, makijaż permanentny nowy sącz, studio kosmetyczne, kosmetyczka nowy sącz, laminacja rzęs, rzęsy nowy sącz, szkolenia pmu, pmu nowy sącz, mezoterapia, zabiegi kosmetyczne, kosmetologia nowy sącz, Bliss studio, masaż kobido nowy sącz, zabiegi na twarz, mały tatuaż nowy sącz, kobiece tatuaże, mały tatuaż, kobiece tatuaże nowy sącz
O szkoleniu

Doszkolenie

Doszkolenie jest kierowane do osób po szkoleniach Basic. Jeśli już pigmentujesz, ale uważasz że jest coś nie tak, że chciałabyś coś poprawić w technice, brakuje Ci wiedzy na jakiś temat, masz problem z dobraniem parametrów urządzenia to zapraszamy.

Tu skupiamy się na Twoich brakach. Masz braki merytoryczne? Uzupełnimy Twoją wiedzę. Masz problem z samą pigmentacją? Zobaczymy co i jak robisz i poprawimy błędy, tak żebyś czuła się pewnie pracując na swoich klientkach. Pamiętaj! Nie jest to szkolenie Master.

Chętnie prześlemy CI ofertę i program szkolenia.

Napisz proszę do nas na mail: kontakt@bliss-studio.pl albo bezpośrednio do Katarzyny, dodatkowo zerknij na Jej prace.

Zobaczysz, będziesz zadowolona ze szkolenia i efektów swojej pracy.

Zapraszamy!

Terminy ustalamy indywidualnie, lub próbujemy łączyć w maksymalnie dwuosobowe grupy. Po zaakceptowaniu oferty i programu szkolenia wymagamy wpłaty zadatku. Po wpłacie zadatku Masz już termin i możesz odliczać dni. Jeśli chcesz, możemy też pomóc w znalezieniu noclegu.

Przed rezerwacją terminu szkolenia wymagamy wpłaty zadatku. Po szkoleniu dopłacasz nam resztę. Możesz zapłacić gotówką lub blikiem. Jeśli chcesz wystawiamy fakturę. Jeśli jednak chcesz zapłacić przelewem – musimy mieć go zaksięgowanego najpóźniej dzień przed terminem szkolenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bliss Studio - Wykonanie enesart.pl